Jdi na obsah Jdi na menu
 


Prográmky

Pro lepší přehled, jsem udělal tuto samostatnou sekci pro různé prográmky a editory hry. U každého dowloadu máte obrázek, návod, odkaz na download a velikost stahovaného souboru. Jakékoliv problémy se stahováním směřujte na náš mail.

Downloady jsou ve formátech .zip (převážně) a některé ve formátech .rar. Rozbalit je můžete pomocí programů WinZip, WinRar, WIN Comander a mnoha dalšími..

autor sekce: Freddy

Capone Editor verze1.0d1 (182 kb - .exe) - Chcete si kompletně "překopat" Mafii? Konečně máte možnost! Zatím pouze "Development verze", ovšem plně funkční. Nová verze by se měla objevit za několik dní.

Návod: Součástí balíčku je i soubor english nápovědy. Práce s programem bude asi na delší dobu, takže si uvařte hodně kafe a bádejte :-) Připomínám že pro práci s editorem musíte mít rozbaleny složky: Maps, Models a Missions.     Pokud něco vytvoříte, samozřejmě nám dejte vědět a to sem nebo sem.

 

Zmodeler (1,2 mb - .exe), čeština (8kb - .zip) - Pokud chcete zkusit modelovat sami, Stáhněte si program Zmodeler, firmy Zanoza Modeler.

Návod: Sám jsem se do programu ani pořádně nepustil, takže vlastně nevím. Kdyby někdo něco měl, posílejte.

 

Mafia Editor (355 kb - .zip) - Editor do Mafie, díky nemuž mužete editovat jakýkoliv text v Mafii.

Návod: Spusťte program. Programem MafiaXTractor rozbalte položku aa.dta - Tables a pomocí programu otevřete složku ...mafia/tables/textdb_cz.def. Nyní můžete upravovat a měnit texty. Upravené texty uložíte.

 

MafiaXTractor v1.1 (26kb - .zip) - Díky tomuto prográmku již nebude problém vytáhnou ze hry jakýkoliv zvuk, textury, modely, nebo texty... Tato verze dovede rozbalit i soubory přidané patchem 1.1.

Jednoduchý a snad pro každého pochopitelný návod najdete ZDE.

 
Jiné (relativní downloady)
Na této stránce najdete mnoho užitečných savů a patche do hry. (games.tiscali.cz)
Stránku od 19.2.2003 navštívilo 160950 čtenářů

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

markovic

(patrik, 7. 11. 2010 12:47)

poptavka

(patrik, 15. 9. 2009 10:12)

jak dat auta do mafia ? tak abytam sla odepistena pindask@email.cz

ti kokot

(fakfonaz, 2. 1. 2009 21:15)

Hej ti kokot tak tebe sa páči kopírovať stránky???? Udám ťa za porušovanie autorských práv. Ti sprostý admin!